logo
Na rok som bol bez príznakov?
Šimon Z (07.01.2024 22:43)
Dobrý deň, som na tejto stránke nový a hľadal som na moju otázku už veľmi dlho odpoveď, ale doteraz som sa nikde nedopátral. Histaminovú intoleranciu mám zhruba 8 rokov, boli časy keď som mal horšie príznaky a musel som mať prísnejšiu diétu, ale naopak boli aj časy keď som nemal až tak vážne príznaky a mohol som povoliť. Pred dvomi rokmi som z ničoho nič mohol jesť všetko, koláče, čokoládu, bol som na svadbe a kompletne som tam porušil všetku snahu rodičov o dodržiavanie mojej diéty, ale nič mi z toho nebolo, takto to trvalo asi rok, mohol som jesť všetko mliečne výrobky, klobásy, all you can eat s morskými plodami… približne minulý rok sa mi zasa spustili komplikácie zo stravou a musel som prejsť na diétu, momentálne celkom prísnu. Moja otázka znie: Čím by to mohlo byť spôsobené? Psychikou, dospievaním, hormonálnimy zmenami? (v rok hriešneho jedenia som mal 16-17) Dalo by sa to teoreticky vrátiť? Ďakujem veľmi pekne za prečítanie mojej dlhej správy.
j. (08.01.2024 07:31)
Tak sa treba zamysliet co sa vyrazne zmenilo v tvojom zivote, nezmenil si miesto posobonia, nezmenil si byvanie, prace, krajinu kde zijes? Neprekonal si kovid? Ja som napriklad zistil, ze v zahranici som nemaval problemy s travenim da sa povedat ziadne....Ked som sa vratil, hned sa to vsetko vratilo....
Jozef O. (08.01.2024 09:05)
Mne to pripada tak, ze si mal obdobie, kedy si si spravnou dietou napravil crevnu vystelku a mikrobiotu a nasledne mohol preto jest cokolvek.. no po zacati jedenia vsetkeho mozneho si si ju zase casom poskodil. Ak sa crevna vystelka poskodi a zacne prepustat do krvy aj to co by tam ist nemalo, vznikaju reakcie podobne histaminovej intolerancii. Najhorsie su obiloviny (koli zonulinu, ktory sposobuje priepustnost criev). Takze moja rada je podobna ako som uz pisal pred par dnami. Aby som sa neopakoval, kukni do temy nazvanej "Vitamin C". Tam popisujem ako sa da pomoct znovu-obnovit crevne zdravie. (Asi 9-ty prispevok zvrchu) https://histaminik.sk/forum/reply/169
Šimon Z (20.01.2024 20:13)
Ďakujem Jozef, skúsil som tvoju radu a odvtedy nejem lepok, zatiaľ mi nebolo ešte ani raz zle. :)
Jano (21.01.2024 07:49)
Jozef O. mozem sa spytat, a ty si teda bezlepkovou dietou odstranil vsetky svoje problemy?
Jozef O. (22.01.2024 16:48)
Ja som zacal s tou bezlepkovou stravou niekedy na jesen minuleho roku. A teda musim povedat, ze je to obrovsky rozdiel. Neviem, ci som odstranil vsetky problemy, predsa len, liecenie creva je beh na dlhsiu trat, ale rozdiely som citil uz po par tyzdnoch a je to stale lepsie a lepsie. Cervene flaky na tvary, nafukovanie, hnacky, svrbenie koze... to vsetko mi postupne mizlo a dnes uz sa citim ako clovek s uplne novym travenim :) Zaklad mojej stravy tvoria: biely cottage, kuracie ci morcacie maso, vajicka, mandle, makadamove orechy, jablka, hrusky, cucoriedky, mrkva, petrzlen, varena cervena repa, brokolica, cibula, salotka, por, cesnak, zemiaky biele alebo sladke.. da sa z toho pripravit kopec kombinacii, ale najviac mam rad rychle masovo-zeleninove polievky. Za 20 minut mam navarene a je to balzam na creva..
Eli M. (22.01.2024 23:20)
Ako robíte rýchlu mäsovo zel. polievku, za 20 minút, ved maso sa musi varit aspon hodinu...vďaka za radu.
Jozef O. (23.01.2024 06:48)
Hydina sa urcite nemusi varit hodinu. Ak mate povedzme kuracie alebo morcacie prsia nakrajane na mensie kusky, stacilo by dokonca aj 15 minut a su dokonale uvarene. Ja to varim ale 20 koli tomu, aby sa stihli uvarit aj zemiaky. Tu je moj recept na 1 porciu: - Nakrajam si 1 mrkvu, 1 petrzlen a 1 salotku (alebo cibulu) na male kocky. - Do hrnca dam trosku olilvoveho oleja a restujem tu zeleninu asi 2-3 minuty. - Zalejem studenou vodou (cca 7 dcl) a hned pridam nakrajany zemiak (krajam na mensie kocky). - Privediem to do varu a pridam nakrajane maso (na male kocky, alebo slize). - Obcas si pridam aj 1-2 pretlacene struciky cesnaku. Osolim a stopujem si 20 minut. Hotovo. PS: Zemiaky idu do studenej, aby sa rovnomerne prevarili. Maso naopak ide do vriacej vody, aby sa hned zatiahlo na povrchu a vnutry zostalo stavnate.
Jano (23.01.2024 12:16)
tak ja take priznaky nemam, mozno ste mali resp.mate aj skrytu celiakiu a z toho vsetko tie problemy, ono skrytych pricin v pozadi moze byt viac, len sa to vsetko potom supne pod HIT
Viky (07.03.2024 10:51)
Každý prípad jed iný. To že sa vám skončil relaps môže myť dôvody nie len v strave ale aj v psychike a životospráve. Teda treba sa zase vrátiť k tomu čo vám fungovalo. Alebo ja som išla za odborníkom - klinika v BA www.symptomedica.com a s ich pomocou som už dlho bez problémov. Je to však beh na dlhú trať, no ja sa snažiť dodržiavať režim aby som sa udržala bez problémov.
Anton (07.03.2024 12:25)
Viky ahoj , bola si na vyšetrení črevného mikrobiomu ? alebo čo presne v Symptomedica ? Ďakujem.
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8