logo
Jedlo na vylet / strava v práci
Mirka (09.07.2024 19:32)
Ahojte, viete mi poradiť ako sa stravovať pokial idete niekam na výlet ? Uprednostňujem vlastne jedlo len neviem čo si vziať aby sa to dalo jesť aj po pár hodinách , obzvlášť keď je vonku teplo . Poprípade ako riešite jedenie v práci . Mne osobne vadí jedlo ktoré na druhý deň zohrievam . Ďakujem
Jozef O. (11.07.2024 10:35)
Ked musim z casu na cas do kanclu, beriem si tieto dve veci: - varene zemiaky (navarim si kludne den dopredu) a k tomu zoberem biely cottage. V robote si to uz len zmiesam. - ovsene vlocky s javorovym syrupom, pomletymi lanovymi semiackami a cucoriedkami. Kludne spravim rano pred odchodom a donesiem v sklenej doze.
Lenka (12.07.2024 21:30)
Ahoj, na turistiku si môžeš zobrať hrozno (zdroj cukru a vody), jablko, mandle, polystyrenove chlebiky, domáce sušienky / slané krekry :)
Jana (15.07.2024 17:57)
Ahoj Mirko, udělám si doma palačinky a buď je mám na sucho nebo s trochou džemu. Máme v kanclu ledničku i mikrovlnku,tak můžu ohřát. Na výlety si beru např.jablko nebo Prstýnky s příchutí jablko od Sunaru. Ty mě zachraňují a nic mi to nedělá. Jsou drahé, ale kupuju v akci větší množství. Jsem jak křeček ;))
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8