logo
Histamin a seborea
Simona (27.06.2024 16:45)
Ahojte, dobrý deň prosím vás mali ste niekto vedľajší príznak hit seboreicku dermatitidu?môže byť spôsobená hit?
Lenka (29.06.2024 09:30)
Pri tejto chorobe (SD) je dolezite nejesť cukor.
Jozef O. (29.06.2024 09:35)
Takze nie som jediny.. tiez mam seboreu v kombinacii s HIT. Ci to ma suvis, alebo nahoda neviem.. niekedy je to horsie, niekedy lepsie. Na tvar mi pomaha casto si umyvat tvar cistou vodou. Lepsie ako hocijake kremy. Proste si oplachnut aspon 4-5 x za den.
Lenka (29.06.2024 12:49)
Môjmu bratovi na to pomohlo vyhýbanie sa cukru (na nete sú rôzne videa o tom) a druha vec co mu pomohlo bolo ze si kupil filter vody na sprchu a ma oveľa lepšiu pokožku hlavy
Simona (29.06.2024 16:26)
No ja to mam len na pokožke hlavy... Som objednaná ku kožnej tak uvidím čo mi povie ale áno o tom cukre som čítala
Andrea (30.06.2024 15:47)
Zrovna nedávno jsem četla, že pokud se seborea vyskytuje pouze na hlavě, může to být způsobené i tím, že se po umytí nefénuje hlava. Když se nechávají vlasy pouze uschnout, není to dobré pro pokožku, protože je dlouho ve vlhku a dokonce se mohou vytvářet i plísně ( zvlášť když se jde spát s mokrou hlavou). Tak to jen na okraj, možná to není zrovna váš případ.
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8