logo
Histallerg
Julka (13.01.2024 18:32)
Ahojte, vie mi niekto poradiť ten Histallerg funguje aj pri ťažkostiach ako, výkyvy tlaku, bolest krížov alebo nôh, hlavy, žalúdka, nafúknutie. Ja nemám vyrážky a svrbenie po tele.Mne sa prejavý HIT vždy tak čo som napísala a vždy po jednom nie spolu všetko.Iba 1 mesiac čo mám potvrdený HIt.Beriem B,C,D vitamíny zatiaĺ.Som dosť nervôzny typ mala by som brať AD ale bojim sa dať.Dosť veĺa liekov netolerujem.Daosin tiež nemôžem.Ďakujem za radu
J. (14.01.2024 10:44)
Histallerg primarne funguje tak, ze latka DAO ma brzdit uvolnovanie histaminu zo zirnych buniek, teda pri zapalovych a alergickych/imunitnych reakciach, zistite to len, ked ho skusite...1 alebo 2 tyzdne. Histamin, ked je v nadbytku a nie je spracovany telom moze sposobovat rozne prejavy.
Marek (16.01.2024 20:26)
J. Ale pri Histallerg sa neuvádza, že rieši problémy s histamínom. Máte to overené na sebe, či na viacerých ľuďoch, že funguje ? A aj reálne lieči, či ho musíte užívať stále ? Ďakujem.
J. (17.01.2024 13:39)
mam to overene na sebe, nerobim pokusy s inymi, cize neviem, ano treba to brat pravidelne, dlhodobejsie, moze to aj liecit rozne zapaly, ale iste to nie je liek na vyliecenie celej histaminovej intolerancie, aj ked to moze vyliecit zapaly v crevach, a znizit senzitivitu, treba skusit, inac nezistite, mnoho ludi ma aj ine problemy, ktore sposobuju HIT, kazdy sme iny, zijeme v inom prostredi, vykonavame ine cinnosti
J. (17.01.2024 13:40)
ked si nastudujte viac o latke PEA, ktora je hlavnou zlozkou Histallergu...
Marek (23.01.2024 09:27)
Objednal som na test ten Histallerg a budem im ho rovno posielam naspäť. Vyskúšam niečo iné s PEA, ten Histallerg má katastrofálne zloženie.
B.J. (23.01.2024 15:39)
Ahoj Marek, tie kvapky Histalerg myslíš alebo niečo iné.Ja som práve dnes som v lekárni objednala tie kvapky na vyskúšanie.
J. (24.01.2024 08:00)
Nevidim ziaden problem v zloženi. Beriem ich uz dlho bez akýchkoľvek problémov, aj na lacno. Bud konkrétny co v zlozeni ti vadi. A PEA odoorucam mikronizovane ako je v Histallergu, ine obycajne mi nefungovalo.
Marek (28.01.2024 13:01)
Polysorbat 80 je synteticka chemikalia vyuzivana najma v kozmetike, jest ju fakt nechcem. Glycerolje super v kozmetike alebo pri zapche ako cipok, ale tiez ho nechcem jest. Sorban draselny, benzoan sodny a kyselina citronova su uz len ceresnicky na torte.
J. (28.01.2024 19:55)
No vies ono mnoho lieciv a liekov je synteticka chemikalia, zavisi od mnozstva ci je to liek alebo jed... Polysorbát 80 je emulgátor a stabilizátor, který zlepšuje rozpustnost smetany do kávy v prášku, zabraňuje oddělení oleje v umělých šlehačkách, působí proti stárnu- tí pečiva a zpevňuje těsto, které pak dává větší objem a měkčí střídku. Setkáme se s ním v pekařských výrobcích, krémech, polevách, zmrzlinách, náhražkách mléka a smetany v prášku, zálivkách, aromatech, cukrovinkách a ztužených tucích. V lékařství se polysorbát 80 využívá ke stabilizaci vodných roztoků léků a také jako emulgátor při výrobě antiarytmika amiodaronu[3] a rovněž jako pomocná látka v některých vakcínách proti chřipce[4] v obvyklém množství 25 μg na dávku.[4] Přidává se i do mnoha dalších očkovacích látek
Margaretka (04.02.2024 07:59)
Zdravím, chcela by som sa spýtať ako dlho sa moze užívať tento prípravok a či máte niekto skúsenosť a kombinujete ho aj s Daosinom alebo postačuje iba jeden prípravok?
J. (04.02.2024 12:51)
Daosin a Histallerg su 2 rozdielne veci, ktore nemaju ziaden súvis. Dá sa uživat podľa potreby aj dlhsie, poradte sa s lekarnikom.
Baja (28.02.2024 17:00)
Užívala som ten Histallerg, ale necítim žiadne zlepšenie.
Margaretka (29.02.2024 06:46)
Chcem sa podeliť o moju skusenosť, uz viackrat som na tomto fóre písala o tom , ze ja uživam Naturdao 2xdenne uz dlhší cas a fungoval ale primárne mi len stabilizoval hit stav ale neliečil. Ten zápalovy proces som sa teda rozhodla liečiť Histallergom, citala som o ňom vela pozitívnych recenzii. Po mesiaci uzívania 2x 20 kvapiek som sa zacala citit nekomfortne, bolesti hlavy, kĺbiky, tep, tlak….. atď. A tak som ho vysadila, nasadila spať Naturdao a C, zinok,D a zasa som na začiatku. Ako písal Jozef, na každého funguje niečo iné, mame rozne prejavy a organizmus si s nami robí čo chce a za kazdú stravovaciu chybu trestá. Otázkou je, kde je začiatok…. ci sú to zápalove procesy v tráviacom trakte , ktoré potom sposobuju histamínovú intoleranciu?????
J. (29.02.2024 19:53)
Tak PEA je uz dlho znama latka, telu prirodzena, dokonca ovencena Nobelovou cenou, samozrejme kazdemu funguje nieco ine, ale nesuhlasim ze bolesti hlavy a klbov si mohla mat z Histallergu, ani tep a tlak, to vsetko si mala z Histaminu, mozno ti Histallerg nefungoval, ale nemala si vysadit Naturdao, lebo Histallerg urcite nie je nahrada DAO, funguje uplne na inom principe, a ked si sa stravovala ako predtym tak logicky ze si mala tie problemy z histaminu...
Margaretka (29.02.2024 20:33)
Ano ano, mas uplnu pravdu.
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8