logo
Daosin a Histapp
Mária (03.10.2023 12:14)
Dobrý deň, viete mi porsdiť, čo je lepšie? Má s tým niekto skúsenosť? Ďakujem
Jozef O. (05.10.2023 17:19)
Histapp aj Daosin maju rovnako 0,3 mg DAO (Diaminooxidáza) v sebe. To je ten enzym, ktory nam docasne pomoze v tenkom creve stiepit histamin z potravin. Takze riadil by som sa len tym, kde je lepsia cena pri nejakej akcii, inak by to malo byt to iste..
Mária (07.10.2023 05:03)
Dakujem za odpoved, ale uz som vyskusala Histapp. Ako keby mi nezabral, tak ostanem pri Daosine
Ľubica (22.10.2023 14:31)
Ja som užívala daosin, aj histapp. Histapp mi zabral krásne, aj keď som bola v spoločnosti a musela som niečo zjesť aj dráždivé. Daosin som nezbadala žiadne účinky. Kúpila som si ho ešte keď som nevedela, čo mi je a bezo zmeny. Skúšala som aj po zistení diagnózy a žiadna pomoc.
Margaretka (22.10.2023 14:39)
Ja existujem na Naturdao a pre mna ke skvelý. Uplne mi zmenil život s jedlom👏
Jozef O. (22.10.2023 14:43)
Prvy krat skusam Histapp.. mam ho asi 10 dni, lebo som ho objavil na jednom e-shope v zlave. (60 ks za 20 eur, lebo konci zaruka za mesiac.. dovtedy spotrebujem :) Zatial sa mi zda ze funguje dobre.. nevidim rozdiel medzi nim a Daosinom. Co ma prekvapilo je, ze je omnoho mensi ako Daosin.. taka mini tabletka, ale podla popisu ten isty obsah enzymu.. takze za mna ok.
Marianna M (23.11.2023 10:18)
Mám pocit, že histapp mi zabral lepšie. Ešte je aj Histapp plus s postupným uvoľňovaním. Ten som odskúšala na oslave a pri cestovaní a celkom sa mi zdá, že robil čo mal.
Šimon Z (07.01.2024 22:33)
Mne osobne daosin moc nezaberal a taktiež ani histapp 60 tabliet. Čo mi ale zaberá a vidím pri tom pozitívny účinok je histapp plus 30 tabliet, oproti 60 tabletovej verzí, v ktorej je iba malinká krabička s mini tabletami, v histapp plus 30 je veľká kapsula, ktorá je naplnená vitamínom C, kvarcetínom, a samozrejme enzýmom DAO. Samozrejme je to veľmi osobitné ale za mňa odporúčam skúsiť :)
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8