logo
Udeniny
Jano (19.08.2023 07:43)
Ake mate skusenosti pri HIT s udeninami, napr.ja parky nemozem vobec, slanina mi asi nevadi v malom mnozstve, klobasy a parky nemozem ani v polievkach, kapustniciach atd., asi zavisi aj od toho aka klobasa, niekedy mi nevadi niekedy mi spravi bolehlav a nevolnost, v restauraciach pouzivaju udeniny v mnohych jedlach, taisto ani vnutornosti nemozem, pecenenove halusky a podobne prekvapenia.
Erika (19.08.2023 08:56)
Som na tom podobne, tolerujem vsak sunku ako amalka, skolacik, zipser
Margaretka (19.08.2023 17:02)
Janko, vsetky potraviny čo si uviedol sú pre nás histaminová bomba. Ja aj keby som si dala 100 Daosinov, tak pohromu nezvrátim😂
Jano (20.08.2023 07:12)
ano klasicku sunku aj ja mozem, aj prosciutto co je zvlastne lebo tiez zreje, s tym som nemal nikdy problem, a ostatne udeniny podla stavu organizmu, niekedy mi nie je nic, niekedy zabavi aj sosovicova s parkom, aj ked si dam daosin, predtym som parky bezne jedaval, ako nechybaju mi az tak, len v niektorych jedlach sa zvyknu na Slovensku zjavit necakane, ale je mozne ze zavisi aj od ich cerstvosti
Lenka (22.08.2023 07:35)
Janko mna by zaujimalo co bezne jedavas pocas dna :)
Jano (23.08.2023 07:48)
no bezne jedla ako bezny smrtelnik, nedodrzujem ziadnu HIT dietu, nerobi mi nieco extra zle, len niekedy to zle vypali, ale vyhybam sa udeninam ked sa da
Margaretka (23.08.2023 18:51)
Janko, tak to ti my ostatní tíško závidíme😊
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8