logo
HIT a neurologické príznaky
Gabika (10.08.2023 20:51)
Ahojte chcela by som sa opýtať či má niekto ako ja pri HIT neurológ.príznaky. Napr mravčenie rúk a nôh bolesti hlavy svalov chronická únava. Toto riešim roky a až skoro po 20 rokoch som bola poslaná k alergológovi ktorý mi zistil HIT. Cítim sa ako hypochonder. Keď nebolí hlava bolia svaly potom brucho pocit na zvracanie každý 2deň točáky a tak dookola však neviem normálne ani fungovať. Mám diétu schudla som 9 kíl za pol roka študujem čo papať čo nie cvičím no neviem aké vitamíny pridať.Teraz som začala používať Histapp k tomu Magnézium ale čítala som vo vaších príspevkoch že aj céčko by trebalo. Poradíte som nová v tejto oblasti Ďakujem vopred
J. (10.08.2023 21:58)
Ano bolesti hlavy su bezne, aj svalov aj chronicka unava aj brain fog. Skus Histallerg brat 2 tyzdne ci sa ti to zlepsi, ak ano hlavnym problemom nie je strava...mozes skusit aj kvalitny ester vit.C 1000 mg alebo lipozomalny vit.C
Veronika (16.10.2023 08:05)
Dobry den, ja mam presne to iste. Zmenilo sa uz u vas nieco?
Margaretka (18.10.2023 17:07)
Zdravím vas, ja sa musim pochváliť, ze mne sa polepšilo! Uz par mesiacov zjem ráno nalačno Naturdao a vecer pred spaním tesne. Stravujem sa tak, ze uz viem co mozem a co nie, mám stabilný tlak aj tep, nebolí ma hlava ( iba občas z manzela😂), sportujem iba rekreačne ale pravidelne! 👏👏👏👏
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8