logo
CBD
Hanka (09.08.2023 15:09)
Ahojte 😊 Má niekto skúsenosti s braním CBD? Prípadne čo by ste odporučili na ukludnenie? Som dosť stresáčka a teda mávam z toho mierne zvýšení tep, čo je skutočne nepríjemné.
Gabika (10.08.2023 20:24)
Ahoj používam ho a funguje. Uvoľňuje mi bolesť a tým aj stres neprežívam tak veľmi.
Hanka (11.08.2023 09:48)
A môžem sa opýtať ktorý konkrétne používaš? A ako často?
Margaretka (11.08.2023 17:30)
Hanka, ak si Hitkarka, tak zvyseny tep je príznakom HITKy, uh sme o tom pisali s Romanom…, uprav si zivotospravu a pravidlá a uvidiš , ze aj tep bude spolupracovať👏
Hanka (11.08.2023 20:09)
Margarétka, áno ja viem, najväčší problém s tým ale mám pred menštruáciou a prvé dva dni menštruácie. Zacítim to a hneď začnem stresovať z toho, čím sa mi ten tep ešte zdvihne, preto hľadám niečo, čo by mi to zmiernilo. Mám pocit, že u mňa je to skôr spojené s tými hormónmi, lebo ako reakciu na jedlo som zvýšený tep mala len raz po kapustnici a to mi aj tlak skákal.
Gabika (11.08.2023 20:22)
3 krát denne 3 kvapky . Mám kúru 3 mesiace. Teraz som v polovici.Keďže mi hit spôsobuje najmä neurol.ťažkosti a zistili mi ju až teraz po 20 rokoch potrvá kým si iba jedlom uľavím. Mám CBD z rakúska. Je toho veľa na nete ale garantované to nieje takže ak môžeš skús si zohnať od GreenBrother to je myslím švajčiarsky výrobca alebo BioBloom. Keď sa mi zdvihne tep zastavím sa a zhlboka pomaly dýcham. Aj ja som bola vystresovaná no teraz nie lebo viem čo sa deje. Najprv ma presviečali že to sú panické záchvaty a nakoniec som sa tam aj prepracovala sama. Panika za panikou fujjj. Teraz je to v pohode viem čo mám robiť hlavne nepanikáriť. Držím palce to dáš
Hanka (11.08.2023 20:34)
Gabika ďakujem, ja mám asi aj tetániu, len to mi ešte musia potvrdiť. Skúsim a uvidím, verím že to bude lepšie. Ďakujem 😊
Gabika (12.08.2023 14:57)
Tú mám aj ja to môže byť prejav HIT magnézium mi v krvi nechýba.T.z že tetánia je príznak.Lieky na to niesu povedia ti že papaj magnézium no nejaké zázraky sa nedejú.
Hanka (17.08.2023 16:27)
Ja som sa dozvedela, že skôr tetánia môže HIT napodobňovať, keďže ovplyvňuje aj tráviaci aj nervový systém. Magnézium sa má brať dlhodobo, až po určitej dobe sa príznaky zmiernia. Mne ešte testy na tetániu nerobili, HIT nemám ani potvrdené ani vyvrátené (z krvi mám zvýšenú pravdepodobnosť, ale tak už vieme ako to s tými krvnými testami je), tak sa motám v kruhu, uvidíme čo z toho nakoniec bude.
Jano (19.08.2023 06:41)
Skus brat doplnok GABA.
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8