logo
Chudnutie
Alzbeta (2021-12-12 17:53:21)
Dobrý deň, ako je možné, že aj keď ste histaminik, nechudnete. Aspoň nepíšte o tom. Ja som schudla 5 kg a neviem pribrať. Kde robím chybu, eliminovanie potravín sa rovná chudnutie. Prestala som. Poznám ľudí, ktori tiež schudli. Ďakujem za odpoved.
Jozef O. (2021-12-12 17:56:32)
Eliminovanie vsetkych potravin sa rovna chudnutie, to ano. Ale my histaminici musime eleminovat len niektore a stale nam zostava toho vela na jedenie, preto som nikdy nemal problem s udrzanim vahy smerom dole.. skor naopak. ;) Maso, vajicka, nezrejuce syry, vacsina zeleniny, rozne ovocie, ryza, zemiaky, cestoviny, chlebove placky, maslo, smotana.. no je toho stale vela cim mozeme bez problemov naplnit nase hladne brucha a uspokojit mlsne jazyky.. ;)
Martin (2022-08-10 07:53:59)
Ahojte, Ja mám podobný problem, za rok som som schudol vyše 10 kíl, a to som bol štíhly aj pred tým. To že má človek HIT hneď neznamená že že človek musí schudnúť. U mňa je to spôsobené stavom čriev, keďže som ešte len na začiatku HIT cesty uzdravenia, stres a viacero chorôb za krátky čas. Ak sú čreva v poriadku a stravovanie je primerane k našej diagnóze, rovnica je jednoduchá, príjem kalórii musí byť vyšší ako výdaj a váha pôjde hore, ak nie, treba nájsť dôvod.
DUDU (2023-02-27 11:48:52)
Je to síce podla mna celkom paradox, ale podla mna keĎ chce niekto probrať, tak by mal začať aj trochu silovo cvičiť, pretože naberie nejake tie svaly a tie sú podla mna lepeiš ako pribrať tuk :) Tak isto to môže byť aj v tomto prípade. Nemusíš chodiť ako do posilky, ja som si domov kúpila činky z https://www.electronic-star.sk/Fitness-a-sport/Posilnovanie/Cinky/ a pposilujem doma :) a pribtala som aj nejake to kilečko navyše na váhe

Pridať odpoveď

92.52.41.238
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8