logo
Rýchly recept lievance
Veronika (14.06.2023 00:34)
Zdravim skupinka, zistili mi histaminovu intoleranciu pred pár mesiacmi, spolu s laktozovou a nedostatkom enzýmov na rozkladanie bieleho cukru a alergiou na čierne korenie. Aj vďaka tejto stránke som zistila, čo asi jesť a nejesť. Takže veľmi pekne ďakujem za jej vytvorenie a každému za prispevky. Stále som v štádiu experimentovania, ale už môžem dýchať a nechudnem. Sťahovanie hrdla ako pri alergickej reakcii po každom jedle bol môj najväčší problém. Zdieľam mnou vyskúšaný recept https://maryhorse.com/lievance-bez-vajec-s-ovsenymi-vlockami/ Všetky tie múky spomínané v recepte doma samozrejme nemám. Používam väčšinou bezlepkovú univerzálnu a trochu mandľovej. Na stránke je možné nájsť aj iné zaujimave nizkohistaminove recepty.
Galina (30.06.2023 13:39)
Ja som sa tento tyzden dozvedela, ze mam HiT, mam dlhodobo problemy najma v oblasti krku, pocit guce v krku, zle prehltnutej stravy, cudzieho telesa, zovretia hrdla. Som vdacna za tuto stranku, inak neviem, ako zacat...
J. (02.07.2023 14:45)
Na zaciatok mozes skusit Histallerg, podla davkovania ako je uvedene v pribalovom letaku, a aj VIT C, ale nie obycajny lacny, ale ESTER Vit. C, Lipozomalny C, alebo tu niekto dal tip na dalsi VIT C, ktory mu ucinkuje. Je to o skusani...
Martina (23.07.2023 23:28)
Ja som stále v stave skúšania čo znesiem. Tak vymýšľam recepty aby to nebolo stale to iste keďže môžem zatiaľ len 8potravin.Moje deti si obľúbili moje palacinky:1/2 batatu uvareneho, muku z ovsenych vločiek, vodu, čl. cukor, štipku sody bik. - nechať postať 15min. A môžme piecť. Dobrú chuť
Lenka (24.07.2023 07:06)
Môžeš len 8 potravín???
Lenka (24.07.2023 07:31)
Ale tvoje palacinky urcite vyskusam :)
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8