logo
Kofeín pri HIT
R (08.06.2023 22:09)
Ahojte, aké máte skúsenosti s kofeínom? Zhoršuje vám hit príznaky?
Margaretka (09.06.2023 06:26)
Zdravim, uz som reagovala na pivo, ze je to histamínová bomba a to isté je aj kofeín. Ja napriklad nemozem bez aspon jednej kávy za deň existovať, ale zistila som na sebe, ze tolerujem iba malú dávku denne. U mna sa histaminový “ tanec” spúšťa az 24 hodín po prekrocení mojich limitov, ktoré sa v beznom zivote nedajú 100% ustriehnuť aj ked uz následky sú dopredu známe. ☹️! Zvysený tep, tlak, busenie srdca, nepokoj, preháňanie, svrbenie pokozky, nosa, uší, závrate….. atď, ved to poznáte😉
J (09.06.2023 17:47)
Ja kavu niektoru znasam viac niektoru menej, hlavne kapsulova mi asi niektora ked je silna drazdi crevo, nespresso hlavne, niektore druhy, ale celkovo je kava drazdic creva, a napriek tomu ju pijem, lebo neviem bez nej fungovat, 2 denne max, vecer ju nepijem uz. Ale klasicke histaminove priznaky z nej nemam, skor nie je dobra celkovo na zdrave travenie, hlavne nalacno.
R (09.06.2023 21:12)
Veru poviem vám že pri tej kapslovej som si to všimol aj ja že mi nerobí dobre…
J (11.06.2023 06:50)
Tak to je velmi zaujimave, som rad ze som konecne nasiel niekoho co ma rovnaky postreh, ja som bol od nej zavisly a stale som sa k nej vracal, k Nespressu, a stale som tusil ze mi nerobi dobre, neviem ci tam davaju nejaku chemiu, alebo je to hlinikovymi kapsulami, ale z inej kapsulovej Tassimo nemam take prejavy, klasicke espresso z kaviarne mi nerobi problemy.
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8