logo
Pocit nedostatočného nadýchnutia sa
S (06.06.2023 15:21)
Ahojte, nemávate občas problém s hlbokým nadýchnutím sa?
Lenka (06.06.2023 21:46)
Ahoj, ja mávam takúto reakciu keby som jedla paradajky. Preto ich mám tak 2x za rok :)
Margaretka (08.06.2023 14:32)
Ahojte, mávam to vtedy, ked to “ preženiem” s dajakym jedlom, ktoré moje telo netoleruje. Často sa mi pritom aj rozkolíše tlak a zvýši tep. Trvá aj par dní keď sa organizmus zasa začne správať prijateľne.
S (08.06.2023 17:18)
Margaretka presne ako píšeš! Aj ten tep…
J (08.06.2023 17:52)
Maval som to casto, nikdy som nevedel z coho, ani lekari, tak to asi bude histamin naozaj, aj tlak a tep vysoky aj v pokoji, mne dost pomohla na to GABA
Margaretka (10.06.2023 13:00)
S., este ma napadlo, ze ked mas také tie pocity nedostatocneho nadychnutia a zvyseneho tepu atd., a nie je to iná diagnoza ale teda HIT, skus si dat pri tychto prejavoch Dao alebo ten Naturdao, mne to teda pomáha velmi rychlo upravit daný stav a po 15 min sa citim ovela lepsie. Iba taká rada, mozno pomoze. Ale ako vravím, pokial sa ozaj jedná o prejav HITky.
S (10.06.2023 13:16)
Ďakujem za radu, skúsim. U Teba sa vyskytuje to isté a je to z hit?
S (10.06.2023 13:29)
Prichádza mi to vždy do hodiny po jedle s vysokým množstvom histaminu. Plus často sa mi vyskytujú fľaky na tvári na ktoré mi zaberá krém skin-cap. Preto si myslím že to bude z histaminu keďže píšu o tom aj ostatní. 🤷‍♂️
Margaretka (10.06.2023 13:34)
S., ano, ja som dlhý cas mala problém s tlakom, tepom, nevedela som sa dost nadychnut, závrate, preháňanie, vysoky cholesterol….. a pritom som sa stravovala ako bezný clovek, športovala kazdy den! Nešlo mi to do hlavy, kde je chyba. Presla som vsetky vysetrenia, vsetko ok, okrem cholesterolu a vitaminu B12. Ah ked som si dala spravit vysetrenie z krvi na Dao, vysli mi hodnoty. Aj ked je vseobecne zname, ze tie vysledky su rozporuplné, pre mna to bola cesta! A tak som zacala inak fungovať. Som proste histaminička, na to sa neumiera, len treba byt stale disciplinovany. Ale vzdy si poviem, ze vdaka bohu, ze len HIT😁, aj ked je s ňou obcas tazké žiť😁
S (10.06.2023 13:44)
Ešte že sa na to podarilo prísť lebo žiť s toľkými prejavmi ako si uviedla v tvojej správe musí byť extrémne náročné… a aká iná diagnóza by to podľa Teba mohla byť? Ak by to bolo kardiologického pôvodu myslím si že by to bolo permanente a nie len po požití takých jedál. Plus ak si po takom jedle dám ešte aj kofeín tak dovidenia… ráno na lačno mi je najlepšie čo sa týka tohoto pretože všetky tie prejavy sú preč… plus som sa dočítal že to môže byť aj stresom ale tak ťažko povedať.. možno kombinácia… a možno naozaj len ten histamín keďže pri opatrnosti v konzumovaní jedál nemavam búšenie ani to ako keby ťažšie hlbšie nadýchnutie sa… :)
Margaretka (10.06.2023 15:22)
Tak skus to Dao pouzivat, uvidis ako budes reagovat. Ja myslim, ze dobre. Hlavne ten naturdao je vydarený😁 pre nas!✊
S (10.06.2023 15:25)
Odkiaľ ho kupuješ Margaretka? Ten naturdao
Lenka (10.06.2023 18:24)
Majú ho na Amazone ale ma Slovensku napríklad tu: https://www.fruugo.sk/naturdao-1-000-000-hdu-60-tabletov/p-50844022-101675645?language=sk&ac=KelkooCSS&asc=pmax&gclid=CjwKCAjwvpCkBhB4EiwAujULMgZBgK61eKR58pogjjf9ZJlzjAps7avaiDKs4yMvTkskiVd7VhqiIBoCSYIQAvD_BwE
S (10.06.2023 18:58)
Ďakujem Lenka 👍 ak by sme to porovnali s Daosinom tak aký je tam rozdiel? Je to účinnejšie?
J (11.06.2023 06:46)
Mal som to iste roky, skus tu GABU najprv, mne to uplne odislo, a Daosin beriem prilezitostne, ja som mal tiez pocit ze je to zo stresu, ale maval som to aj v klude bolo to velmi otravne, teraz neberiem Gabu ale nieco podobne BUTIFAR, co okrem ineho aj zlepsuje travenie, a je to podobne ako Gaba. Problemy s dychanim uz nemam, raz za cas velmi velmi mierne, mal som to roky.
Margaretka (11.06.2023 08:28)
S., Daosin je na zivocísnej báze s Naturdao na rastlinnej. Musis skusit, ktorý lepsie tolerujes, obidva majú tú látku, potrebnú pre rozklad histaminu, len kazdy je spracovaný z iného povodu. Daosin kupis v lekarni a ten natur iba na internete.
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8