logo
Svrbenie tvare a konečníka
Anna (22.03.2023 11:47)
Dobrý deň, pri krvných testoch mi vysla mozna hostaminova reakcia. V 11/2022 ma začal svrbiet konecnik, nasledne sa k tomu pridal zápal trojklanneho nervu a svrbenie a brnenie tvare pri požití potravín ktoré obsahujú HIT, laktozu, lepok, uhlohydraty, proste skoro všetky potraviny. Trápim sa s tým stále, pretože príznaky vôbec nemiznú . Máte alebo ste sa niekto stretli s niečím takýmto ? Po uziti sirupu od kašlú Mucosolvan, začal konecnik svrbiet tak, že som myslela že sa zbláznim. Doktorka mi už nemôže na imuno robiť ďalšie testy, nakoľko mi to poisťovňa nepreplatí, Takze ani neviem v akej výške mám histamin, a len mi povedala že ma to sa nič nedáva a že len si mám odsledovať čo môžem a čo nie. Len neviem ako , keď príznaky nemiznú.
J (23.03.2023 08:14)
Vyskusaj Histalerg, rano vecer 25 kvapiek, skus 1 balenie, mne pomaha. Napis potom tvoju skúsenosť.
J (23.03.2023 08:24)
A skus aj Daosin pred jedlom, tie testy na histamin nie su az take relevantné, mne nikdy nediahnostikovali HIT, len geneticku predispozíciu, a mam HIT. Aj ked si myslim, ze hlavnym zdrojom histaminu u mna nie je jedlo ale životné prostredie.
Histaminik.sk

mail Kontakt | Icons by Icons8