logo

Diskusné fórum o histamínovej intolerancii

Chudnutie

Dobrý deň, ako je možné, že aj keď ste histaminik, nechudnete. Aspoň nepíšte o tom. Ja som schudla 5 kg a neviem pribrať. Kde robím chybu, eliminovanie potravín sa rovná chudnutie. Prestala som. Poznám ľudí, ktori tiež schudli. Ďakujem za odpoved.

Alzbeta | 2021-12-12 17:53:21
Eliminovanie vsetkych potravin sa rovna chudnutie, to ano. Ale my histaminici musime eleminovat len niektore a stale nam zostava toho vela na jedenie, preto som nikdy nemal problem s udrzanim vahy smerom dole.. skor naopak. ;) Maso, vajicka, nezrejuce syry, vacsina zeleniny, rozne ovocie, ryza, zemiaky, cestoviny, chlebove placky, maslo, smotana.. no je toho stale vela cim mozeme bez problemov naplnit nase hladne brucha a uspokojit mlsne jazyky.. ;)

Jozef O. | 2021-12-12 17:56:32
Ahojte, Ja mám podobný problem, za rok som som schudol vyše 10 kíl, a to som bol štíhly aj pred tým. To že má človek HIT hneď neznamená že že človek musí schudnúť. U mňa je to spôsobené stavom čriev, keďže som ešte len na začiatku HIT cesty uzdravenia, stres a viacero chorôb za krátky čas. Ak sú čreva v poriadku a stravovanie je primerane k našej diagnóze, rovnica je jednoduchá, príjem kalórii musí byť vyšší ako výdaj a váha pôjde hore, ak nie, treba nájsť dôvod.

Martin | 2022-08-10 07:53:59
Pridaj komentár k tejto téme

< Späť na zoznam tém